Sizin için tasarlanmış bir çamaşırhane hizmeti

Ücretsiz Servis

Bursa merkez, Nilüfer, Osmangazi ve Yıldırım ilçelerine servis talebinizi şimdi iletin.

Papatya Bursa Kuru Temizleme

Çamaşır Yıkama

Papatya Bursa Kuru Temizleme

Çamaşır Yıkama

Düzenli bir şekilde yapılan kuru temizleme ile kıyafetlerinizin daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz. Giysilerinizi sizler için Bursa Papatya Kuru Temizleme'de son teknolojiye uyarak ayrıntılı bir temizlik hizmeti sunuyoruz. Her çamaşır ayrı ortamda yıkanmaktadır ve bizler buna dikkat ederek ona göre bir hizmet sunuyoruz.

Hassas kumaş yapısına sahip ürünlerinizi evde yıkamak geri dönülemez hasarlara neden olmaktadır. Kuru temizleme de çamaşırlarınız bir çok aşamadan geçer ve su ile temas etmedikleri için şekilleri bozulmaz ve renklerini kaybetmezler. Kıyafetlere yeni bir görünüm vermek için talimatlarına uygun olarak yıkanan kıyafetler sizlere güvenle teslim edilir.

Bursa’nın her yerinde sizlere hizmet vermek için bu yolda ilerlerken Yıldırım, Nilüfer ve Osmangazi kuru temizleme ve çamaşırhane sektöründe öncelikli olarak öne çıkmaktayız. Evlerimizde yapılan işlemler temizlik işlemleri gelişse dahi kuru temizleme gibi profesyonel olmayacak ve kuru temizleme hizmetimiz her zaman daha etkili ve daha hesaplı olacaktır.

Kıyafetlerinizi sezon sonlarında kaldırıp koyacaksınız, peki ya bu kıyafetlerin kaldırılmadan önce uygun bir bakıma ihtiyacı yok mudur? Uzun süre kıyafetlerin dolapta kalması, dolabın havasızlığı ve aldığı ışık ile birleşince kıyafetlerde lekelerin sabitleşmesine olmaktadır. Böyle bir durumda olmaması için mutlaka kaldırmadan önce kuru temizlemeye vererek daha sağlıklı bir ilerleyiş içerisinde olabilirsiniz.

Yıldırım, Nilüfer ve Osmangazi başta olmak üzere Bursa da sizlere güven içinde kuru temizleme ve çamaşır yıkama hizmeti sağlamaktayız.

Ücretsiz Servis

Bursa merkez, Nilüfer, Osmangazi ve Yıldırım ilçelerine servis talebinizi şimdi iletin.

Bursa Kuru Temizleme Hazırlayın

Hazırlayın

Tüm kirli eşyalarınızı toplayın

Bursa Kuru Temizleme Teslim Alalım

Teslim Alalım

İstediğiniz zaman alalım

Bursa Kuru Temizleme Temizleyelim

Temizleyelim

Talepleriniz doğrultusunda temizleyelim

Bursa Kuru Temizleme Teslim Edelim

Teslim Edelim

Temiz ve katlanmış şekilde teslim edelim.

Bursa Papatya Kuru Temizleme

Temizleme hususunda tutkuluyuz.

Biz kuru temizleme ve çamaşır yıkama işinde profesyoneliz, yani her zaman en son teknolojiler, temizleme yöntemleri ve lekeler veya hassas kumaşlarla ilgili çözümler konusunda güncel kalıyoruz. Ayrıca, yerel ve ulusal düzenlemelere ve çevre güvenliği kurallarına uyarak en yüksek ticari dürüstlük standartlarını koruyoruz!

Seçimlerinize İnanıyoruz

Temizliği Benimseyen Uzman Ekibimize Güvenin

Her Müşteri Özeldir

Memnuniyeti ön planda tutarak, büyük bir titizlik ve özveri ile yıkama, ütüleme ve temizleme hizmetlerini sizin için bir araya getiriyoruz.

Hızlı Geri Dönüşler

İşimizi önemsiyoruz ve önceliklerinizi biliyoruz. Talebinizi anında değerlendiriyor vakit kaybetmeden çalışmalara başlıyoruz.

Sizin Yerinize Planlıyoruz

Günlük, haftalık, veya aylık olarak ihtiyacınızı, bize bir kez bildirin, sistemimiz alımlarınızı planlamak için işi yapacaktır.

Uygun Fiyatlandırma

Düzenli olarak teslim alma siparişi veren ticari müşteriler, normal fiyatlarımızdan indirimlerle ödüllendirilecektir.

Bursa Kuru Temizleme
Bursa Kuru Temizleme

Memnuniyet Garantili Kuru Temizleme ve Çamaşır Yıkama

Çözüm! Sadece Bir Tık Uzağınızda

En sevdiğiniz gömleğinizi lekeleme konusunda asla endişelenmeyin. Yaşam tarzınıza uygun bir programda çamaşır yıkama, kuru temizleme ve ütüleme hizmetleri sunuyoruz.

Bursa Çamaşır Yıkama

Bireysel ya da kurumsal kıyafetleriniz, çamaşırlarınız ve dahası için yıkama hizmeti sunuyoruz.

DOSAB

BALAT