Sizin için tasarlanmış bir çamaşırhane hizmeti

Ücretsiz Servis

Bursa merkez, Nilüfer, Osmangazi ve Yıldırım ilçelerine servis talebinizi şimdi iletin.

Yatak Odanızın Kokusunu Taze Tutmak

Yatak Odanızın Kokusunu Taze Tutmak

Yatak odası, hayatımızın en az üçte birini geçirdiğimiz ve çoğu zaman sokaktan ter içinde geldiğimiz yerlerden biri, yatakta kirli giysilerle yatıyoruz ya da aynı odaya kötü kokulu ayakkabılar bırakıyoruz, kötü kokular birikiyor. genellikle tespit edilmesi ve ortadan kaldırılması inanılmaz derecede zordur. İçin yatak odası gibi bir odadan kötü kokuyu gidermek şu ipuçlarını izleyin:

  • Kıyafetlerini yatak odasından çıkar: Çamaşır sepetiniz odanızdaysa, daha iyi bir yer düşünmenin zamanı gelmiştir, çünkü burası kötü kokunun merkez üssü olabilir. Her gün terlediğimizi ve çorap, pantolon gibi giysilerin bakteri biriktirdiğini unutmayın.
  • Yatağı yıkayın: çarşaflar ve özellikle yastık kılıfları kötü koku kaynağıdır. Bizimle doğrudan temas halinde oldukları için, gece ürettiğimiz parfüm kokuları ve aynı teri geçirebiliriz, bu nedenle mikropların ve kötü kokuların birikmesini önlemek için iki haftada bir en az 1 kez değiştirmek önemlidir. Pamuklu çarşafların nasıl yıkanacağını anlattığımız diğer oneHOWTO makalesine bir göz atın.
  • İyi havalandırma sağlayın: Pencereniz veya balkonunuz varsa, ortamdaki kokuların birikmesini önlemek için her gün açın ve ayrıca perdelere ve düzenli temizliğine dikkat edin.

Bursa Kuru Temizleme Hazırlayın

Hazırlayın

Tüm kirli eşyalarınızı toplayın

Bursa Kuru Temizleme Teslim Alalım

Teslim Alalım

İstediğiniz zaman alalım

Bursa Kuru Temizleme Temizleyelim

Temizleyelim

Talepleriniz doğrultusunda temizleyelim

Bursa Kuru Temizleme Teslim Edelim

Teslim Edelim

Temiz ve katlanmış şekilde teslim edelim.

Ücretsiz Servis

Bursa merkez, Nilüfer, Osmangazi ve Yıldırım ilçelerine servis talebinizi şimdi iletin.

Seçimlerinize İnanıyoruz

Temizliği Benimseyen Uzman Ekibimize Güvenin

Her Müşteri Özeldir

Memnuniyeti ön planda tutarak, büyük bir titizlik ve özveri ile yıkama, ütüleme ve temizleme hizmetlerini sizin için bir araya getiriyoruz.

Hızlı Geri Dönüşler

İşimizi önemsiyoruz ve önceliklerinizi biliyoruz. Talebinizi anında değerlendiriyor vakit kaybetmeden çalışmalara başlıyoruz.

Sizin Yerinize Planlıyoruz

Günlük, haftalık, veya aylık olarak ihtiyacınızı, bize bir kez bildirin, sistemimiz alımlarınızı planlamak için işi yapacaktır.

Uygun Fiyatlandırma

Düzenli olarak teslim alma siparişi veren ticari müşteriler, normal fiyatlarımızdan indirimlerle ödüllendirilecektir.

Bursa Kuru Temizleme

Bursa Papatya Kuru Temizleme

Temizleme hususunda tutkuluyuz.

Biz kuru temizleme ve çamaşır yıkama işinde profesyoneliz, yani her zaman en son teknolojiler, temizleme yöntemleri ve lekeler veya hassas kumaşlarla ilgili çözümler konusunda güncel kalıyoruz. Ayrıca, yerel ve ulusal düzenlemelere ve çevre güvenliği kurallarına uyarak en yüksek ticari dürüstlük standartlarını koruyoruz!

DOSAB

BALAT